Teljes munkaidő
Budapest, Magyarország
Posted 7 hónap ago
A Facility Concept Kft. alapítóiként sokéves magyarországi és regionális épületüzemeltetési tapasztalattal rendelkezünk. Az általunk kidolgozott létesítményüzemeltetési folyamatok a régió vezető irodaházai, bankszékházai és más kereskedelmi ingatlanok több évtizedes sikeres működtetéséből nyert tapasztalatok alapján jöttek létre. Bővülő csapatunkba keresünk épületkarbantartó munkatársat modern irodaház üzemeltetése során felmerülő gépészeti karbantartási / felújítási feladatokra, 8 órás beosztással, Budapest és környéki munkavégzéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépészeti rendszerek napi szintű ellenőrzése, üzemeltetése
  • Ütemezett üzempróbák elvégzése
  • Karbantartások elvégzése, alvállalkozói felügyelet
  • Reagálás bérlői igényekre
  • Felújítási feladatok felmérése, kivitelezésben való közreműködés

Elvárások:

  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Műszaki beállítottság
  • Csapatmunkában való együtt működési képesség
  • Hasonló területen eltöltött minimum 2 éves tapasztalat
  • Előnynek számít, ha van szakközépiskolai vagy szakirányú technikusi végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Emberközpontú céges környezet
  • Stabil, biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség
Kérjük, fényképes önéletrajzát az oldal alján található "Attach Resume" melletti mezőre kattintva töltse fel!

Job Features

Végzettség

Szakközépiskola/szakirányú továbbképzés

Munkatapasztalat

1-3 év szakmai tapasztalat

A Facility Concept Kft. alapítóiként sokéves magyarországi és regionális épületüzemeltetési tapasztalattal rendelkezünk. Az általunk kidolgozott létesítményüzemeltetési folyamatok a ...View more